FULL/HALF Distance

Fourth place

200

Second place

400

First place

500

Third place

300

Fifth place

100

De prijsuitreiking vindt plaats op zaterdag 16 september om 20.00 uur.

  • HALF : de eerste 5 vrouwen van het scratch klassement
  • HALF : de eerste 5 mannen van het scratch klassement
  • HALF : de eerste 3 mannen en vrouwen in elke categorie
  • HALF – RELAY: het eerste HEREN team, het eerste VROUWEN team en het eerste GEMENGDE team
  • FULL: de eerste 5 vrouwen van het scratch klassement
  • FULL: de eerste 5 mannen in het scratch klassement
  • FULL: de eerste 3 mannen en vrouwen in elke categorie
  • FULL – RELAY: het eerste HEREN team, het eerste VROUWEN team en het eerste GEMENGDE team

Categorieen :

  • Junioren (18-19 jaar)
  • Espoirs (20-23 jaar)
  • Senioren (24-39 jaar)
  • Masters A (40-49 jaar)
  • Masters B (50-59 jaar)
  • Masters C (+60 jaar)
  • Masters D (+70 jaar)

OPMERKING: Atleten die niet aanwezig zullen zijn bij de prijsuitreiking komen niet in aanmerking voor hun prijs en / of prijzen.


OLYMPISCHE Distance

Second place

250

First place

400

Third place

150

De prijsuitreiking vindt plaats op zondag 17 september om 18.00 uur op het finishpodium.

De beloonde atleten zijn de volgende:

  • DO: de eerste 3 vrouwen in het scratch klassement
  • DO: de eerste 3 mannen in het scratch klassement
  • DO: de eerste 3 mannen en vrouwen in elke categorie

Categorieen:

  • Junioren (18-19 jaar)
  • Espoirs (20-23 jaar)
  • Senioren (24-39 jaar)
  • Masters A (40-49 jaar)
  • Masters B (50-59 jaar)
  • Masters C (+60 jaar)
  • Masters D (+70 jaar)

OPMERKING: Atleten die niet aanwezig zullen zijn bij de prijsuitreiking komen niet in aanmerking voor hun prijs en / of prijzen.


SPRINT Distance

Second place

150

First place

200

Third place

100

De prijsuitreiking vindt plaats op zondag 17 september om 13.30 uur op het finishpodium.

De beloonde atleten zijn de volgende:

  • SPRINT: de eerste 3 vrouwen in het scratch klassement
  • SPRINT: de eerste 3 mannen in het scratch klassement
  • SPRINT: de eerste 3 mannen en vrouwen in elke categorie

Categorieen :

  • Junioren (16-19 jaar)
  • Espoirs (20-23 jaar)
  • Senioren (24-39 jaar)
  • Masters A (40-49 jaar)
  • Masters B (50-59 jaar)
  • Masters C (+60 jaar)
  • Masters D (+70 jaar)

OPMERKING: Atleten die niet aanwezig zullen zijn bij de prijsuitreiking komen niet in aanmerking voor hun prijs en / of prijzen.

KIDS / MINI-KIDS / TEENS

De prijsuitreiking vindt plaats op zondag 17 september om 13.30 uur op het finishpodium.

De beloonde atleten zijn de volgende:

  • KIDS: de eerste 3 meisjes van het scratch klassement
  • KIDS: de eerste 3 jongens van het scratch klassement
  • MINI-KIDS : de eerste 3 meisjes van het scratch klassement
  • MINI-KIDS : de eerste 3 jongens van het scratch klassement
  • TEENS: de eerste 3 meisjes van het scratch klassement
  • TEENS: de eerste 3 jongens in het scratch klassement

OPMERKING: Atleten die niet aanwezig zullen zijn bij de prijsuitreiking komen niet in aanmerking voor hun prijs en / of prijzen.